ورژن جدید دانلود منیجر

دانلود Internet Download Manager 6.14 Build 5 Final

ورژن جدید دانلود منیجر Internet Download Manager 6.14 Build 5 Final

Internet Download Manager که به IDM معروف است ،یکی از سریعترین نرم افزار های مدیریت دانلود ویا بهترین نرم افزار می باشد. این نرم افزار  فایل های در حال دانلود را به قسمت های مختلف تقسم میکند و با استفاده کامل از ظرفیت پهنای باند اینترنت کاربر ، سرعت دانلود را تا بیش از ۳ برابر و در مواقعی تا ۵ برابر افزایش می دهد.

 لطفا برای مشاهده ادامه به ادامه مطلب بروید…

 

 

 

 

 

قابلیت بعدی این نرم افزار که برای نرم افزارهای مدیریت دانلود بسیار حائز اهمیت است ، امکان resume یا ادامه دانلود لینک های دانلودی است که چنین امکانی را دارد ، برای مثال اگر فایلی را از دانلودها دانلود نمودید و در حین دانلود به دلایلی مانند قطعی اینترنت و… ارتباط دانلود قطع شد ، میتوانید ادامه آن را در زمانی دیگر انجام دهید.

 

دانلود نرم افزار کاربردی کامپیوتر فقط در برنا

 

قابلیت های مهم دیگری نظیر زمان بندی برای شروع و پایان دانلود و همچنین دانلود به ترتیب لینک های دانلود از امکانات نرم افزار محسوب می شود. دانلود ویدیوها و صوت هایی که به صورت استریم و زنده پخش می شوند و امکان دانلود مستقیم آنها نیست (مانند سایت youtube) نیز از امکاناتی است که نمیتوان به راحتی از آن چشم پوشی نمود.

 

جدیدترین نرم افزار کامپیوتر را در برنا دانلود کنید

 
رمز فایل: www.downloadha.com

لینک دانلود – ۴٫۶ مگابایت

/ 1 نظر / 6 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐────────────────────────────────────────────────────────┌ │ امام صادق عليه السلام فرمودند: │ │ بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند. ولی بايد بداند كه قوام و استواری علم به ادب است. │ │ اصول كافی ج 1 ص 29 │ ┘────────────────────────────────────────────────────────└